Styret

StyrelederStine Lienstyreleder@lfh09.no
Nestledernestleder@lfh09.no
Økonomiansvarligokonomi@lfh09.no
Info/Kommunikasjoninfo-komm@lfh09.no
Team BaldusIvar Roksethleder@baldus.no
Sportslig lederRonny Kristiansensportslig-leder@lfh09.no
VaramedlemBente Chutko Edvardsenvara@lfh09.no
Daglig lederWiggo A. Braathenwiggo@lfh09.no
Marked og arrangement Wiggo A. Braathen wiggo@lfh09.no
Dugnadsansvarlig dugnad@lfh09.no
Leder valgkomiteLars Thorsrudvalgkomite@lfh09.no
Leder HederstegnkomiteLena Åsheimhederstegn@lfh09.no

Sponsorer

Bli medlem i LFH09!

Møt opp på en av våre treninger hvis du ønsker å spille håndball!
Klubben er åpen for alle, og våre treningstider, samt kontaktinformasjon til trener på laget ligger tilgjengelig på en av våre lagsider. Håper vi sees :)

Bli medlem